Новий препарт Ентеронормін

Новий препарт Ентеронормін

У продажу з’явився новий препарат- Ентеронормін. У цій статті ми розглянемо поближче цей препарат  та дізнаємося про всі його можливості.

Назва ветеринарного препарату

 Ентеронормін з водою, підготовленою за допомогою «Иодіс+Se».

Склад: 1-5x109 життєздатних бактерій роду Enterocoсcus faecalis, 1-5 х109 життєздатних бактерій роду Lactobacillus salivarius, 1-5x 108 життєздатних бактерій Васillus subtilis 945; водорозчинний 20%; пептон ферментативний 30%; цукор мелений до 100%; вода, підготовлена за допомогою «Йодіс+Se» згідно ТУ У ‎14326060.003-98.

Фармацевтична форма: Порошок від сipo-жовтого до cіpо-коричневого кольору.

Основні фізико-хімічні властивості : Препарат добре розчиняються у воді та водних розчинах.

Фармакологічні властивості: Препарат характеризується лікувально-профілактичною дією. Препарат проявляє антагоністичну активність до широкого спектру патогенних бактерій і грибків. Формуючи нормальну мікрофлору бджоли, зміцнює захисну функцію її слизових оболонок, посилює клітинний і гуморальний імунітет, підвищує рівень неспецифічної резистентності та захисні сили організму. Препарат має виражені антиоксидантні та антитоксичні властивості, нормалізує обмін речовин, активує розвиток та продуктивність бджолиних сімей природнім шляхом. Молочнокислі бактерії резистентні до найбільш вживаних у до синтезу біологічно активних сполук (органічних кислот, ветеринарній практиці антибіотиків. Максимально спроможні ферментів та вітамінів групи В). Бацили не є антагоністами молочнокислих бактерій, а їх метаболіти мають широкий спектр антагоністичної активності до збудників інфекційних захворювань бджіл.

Вид тварин: Бджоли та широке коло домашніх тварин, птахів.

Показання до застосування: Комплексна профілактика та лікування бджіл при хворобах інфекційної та незаразної етiології (американський,  європейський та пара- гнилець, сальмонельоз, нозематоз, паратифи бджіл, септицемія бджіл, параліч, мішечкуватий розплід, меланоз, аскосфероз, аспергильоз, та інші). Направлене формування сапрофітної мікрофлори організму бджоли та бджолосім’ї, нормалізація роботи кишкового тракту i обміну речовин. Підвищення відкладання яець маткою та інтенсивності медозбору. Відновлення загальноприйнятих отруєння агроxімікатами (антибіотиків, протипаразитарних препаратів, пестицидів, гербіцидів, тощо). Підготовка навантаженнях (огляд сім’ї, міграція пасіки, відбір меду, тощо).

 Протипоказання: Відсутні.

 Рекомендація при застосуванні: Перед використанням препарат «Ентеронормін» розчиняють водою, підготовленою за допомогою «Иодіс+Se», і настоюють 16-18 годин при кімнатній температурі. Перед застосуванням, флакон з активованим препаратом необхідно збовтати та змішати з підкормкою.

 Спосіб застосування та дозування: Профілактика захворювань бджіл та підвищення медозбору. На одну бджолосім'ю, незалежно від її сили- 20 мл активованого препарату змішати з 150-200 мл інвертованого цукру, медової сити або охолодженого (20-35 °C) цукрового сиропу (приготованого у пропорції 1:1 одна частина цукру на одну частину води). Профілактичний розчин задають бджолиним cім'ям  способом рівномірного розпилення у вулички, або наливаючи на верхню перекладину рамки.

Kiлькість обробітків:

 Bесна: подвійний обробіток з інтервалом 5-7 днів, одразу niсля обльоту бджіл.

 Літо: подвійний обробіток з інтервалом 5-7 днів, перед основними медозборами.

 Oсінь: один обробіток перед процедурами підготовки бджіл до зимівлі (підгодівля, використання акарицидних препаратів) та ще один після завершення підготовки.

 Лікування бджіл від інфекційних захворювань бактеріального та грибкового походження.

На одну бджолосім'ю, незалежно від її сили- 20 мл активованого препарату змішати з 450-500мл охолодженого (20-35 °C) цукрового сиропу (приготованого у пропорції 1:3 одна частина цукру на три частину води).

 Лікувальний розчин задають бджолиним сім'ям способом pівномірного розпилення на стільники та стінки вулика.

Kількість обробітків: Від трьох до п'яти обробітків з інтервалом 5-7 днів, дотриманням загальноприйнятих санітарних заходів + один обробіток після зникнення клінічних проявів, для запобігання рецидиву.

 Biдновлення пасіки після отруєння агрохімічними препаратами (неонікотиноїди, пестициди, гербіциди, та інші).

На одну бджолосім'ю, незалежно від її сили 20 мл активованого препарату змішати з 150-200мл інвертованого цукру, медової сити або охолодженого (20-35 °C) цукрового сиропу (приготованого у пропорції 1:1 -одна частина цукру на одну частину води).

 Профілактично-лікувальний розчин задають бджолиним ciм'ям наливаючи на верхню перекладину рамки.

Kількість обробітків:  Від трьох до п'яти обробітків з інтервалом 1-3 дні. Для зняття стресового навантаження після відбору меду, втручання пасічника чи додавання вощини у вулик. 20 мл активованого препарату змішати з 450-500 мл нехлорованої води (20-35°C). 15-20 мл підготовленого розчину розпилюють на кожну рамку з обох сторін, після відбору меду та повертають та повертають її у вулик на відновлення.

Побічні ефекти: Hе встановлені.Препарат не містить заборонених речовин. Дозволено використовувати під час медозбору, мед та інші продукти бджільництва, після застосування препарату, відповідають ветеринарно-санітарним вимогам.

 Протипоказань до використання:  Відсутні. Препарат не вимагає захисних засобів в умовах виробництва і застосування, навколишнього середовища.

 Термін придатності: Два роки. Активований препарат зберiraти в холодильнику (за температури від +3 °С до +8 °С), в герметично закритому флаконі-до 7діб.

 Умови зберігання та транспортування: Сухе, темне приміщення за температури від +5°С до +25°С.

Упаковка: Поліетиленові флакони по 0,2; 0,4; 0,5; 1,0; 2,0; 3,0; 4,0; 5,0; 8,0; 20,0; 40,0; 200; 400; 800 г.

Правила відпуску: Без рецепта.

 Назва та місцезнаходження власника реєстраційного посвідчення: ТОВ «СГП «МБС», 08715, вул. Шевченка, 7, с. Копачів, Обухівський р-н, Київська обл.

Назва та місцезнаходження виробника (виробників). ТОВ «СГП «МБС», 08715, вул. Шевченка, 7, с. Копачів, Обухівський р-н, Київська обл.

Додаткова інформація: Якщо препарат не відповідае вимогам листівки-вкладки або виникли ускладнення, застосування цієї сері негайно припиняють і повідомляють Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів (ДНКІБШМ) постачальника (виробника). 

Заказать звонок

Введите номер телефона и наш менеджер перезвонит вам в течение 15 минут.

Спасибо за заявку!