Що таке бязь?

Що таке бязь?

Що таке бязь?

На ринку на сьогоднішній день величезний вибір красивих і практичних тканин. Однак багато покупців вважають за краще натуральність. Ми обіцяли Вам розповісти про таку тканину, як бязь. Можливо не для фахівців текстильної промисловості така назва не на слуху.

Отже, бязь - 100% бавовняна, натуральна, досить міцна тканина. Нитки в полотні переплетені хрестоподібно одна до одної, щільність 125-142 г / м2. Така тканина є гіпоалергенною і екологічною. Прослужить Вам дуже довго, так як вона міцна і зносостійка. Влітку в такому одязі не жарко, бязь «дихає» і швидко вбирає піт. Не електризується і майже не мнеться.
За нею легко доглядати. Спец одяг легко відпирається при температурі 30-60֯ С за допомогою будь-яких миючих засобів (рекомендую для прання пасічного костюма звичайне господарське мило; помічено, що такий запах заспокоює бджіл). При дотриманні температурного режиму під час прання, бязь зберігає початкові кольори, не розтягується і майже не сідає. Гладити теж легко, якщо не пересушувати виріб. Приємною перевагою бязі є також її дешевизна.

 

Наші фахівці використовують при пошитті бязь декількох видів.

Бязь сувора - найщільніша з бязевих тканин, але й найміцніша. Вона не пофарбована і не вибілена, має світло-коричневий відтінок. Нитки в такій бязі грубі, необроблені. Саме таку бязь частіше використовують для пошиття спец одягу.
Вибілена бязь. Назва говорить про те, що тканина оброблена, білого кольору, нитки більш рівні й гладкі. Таку бязь використовують, наприклад, для постільної білизни. Одним з різновидів такої бязі є гладкофарбована, тобто пофарбована в один тон тканина.

 Фарбована (набивна) бязь може мати будь-який малюнок. Така яскравофарбована бязь використовується наприклад для пошиття дитячого одягу.
При додаванні до бавовни штучних ниток, отримують ще й інші види тканин. На нашому виробництві використовують також габардин (більш яскраві кольори і гладкість тканини) і полікатон (дешевша тканина).

                         Зверніть увагу, що при виборі будь-якого виду тканини, рекомендується перед початком використання виробу з бавовни, випрати його. Це дозволить усунути сторонні запахи і зробить виріб м'якіше.

Замовити дзвінок

Введіть номер телефону та наш менеджер передзвонить вам протягом 15 хвилин .

Дякую за заявку!