Про компанію

Про компанію

«ДОЛИНА МЕДУ» - молода, сучасна виробничо-торгова компанія, що швидко розвивається та займається такими напрямками, як продаж обладнання, інвентарю для пасік, виробництво якісної вощини, пошив одягу для бджолярів, столярне виробництво.

Біля витоків заснування компанії стоїть багатолітній досвід заняття бджільництвом, який почався з 70-х років минулого століття. Захоплення цією цікавою та корисною справою, а також бажання поділитися з Вами своїм досвідом та уміннями, стало основною причиною створення компанії у 2014 році.

Вже перші три роки роботи виявились для нас плідними. Зараз наша компанія це:

- магазин інвентарю та обладнання для бджільництва, який знаходиться в центрі міста Запоріжжя. В нашому магазині як бджоляр–любитель, так і професіонал може придбати широкий асортимент продукції: вощину, медогонки, воскотопки, столи для розпечатування стільників, кормушки, вулики, рамки, рамконоси, інвентар для виведення маток, роздільні решітки, тара для меду, одяг та багато іншого;

магазин Долина Меду    виробничо-торгова компанія Долина Меду

Долина Меду  магазин інвентарю та обладнання для бджільництва    Долина Меду

- столярне виробництво по виготовленню виробів з дерева для бджільництва. Наші спеціалісти зроблять стандартні вулики (багатокорпусні та лежаки), рамконоси, рамки, а також вулики та інші вироби по індивідуальним кресленням бджоляра;

столярне виробництво Долина Меду    виготовлення виробів з дерева для бджільництва

- швацьке виробництво. Майстри нашого виробництва здійснюють пошив різноманітних видів одягу для бджолярів з натуральних тканин (маски та лицьові сітки, костюми, брюки, рукавиці з нарукавниками, комбінезони), а також утеплювачів для вуликів (стандартного та індивідуального розміру);

швацьке виробництво Долина Меду    пошив різноманітних видів одягу для бджолярів з натуральних тканин

- виробництво з виготовлення вощини. Наша компанія у червні 2017 року отримала експлуатаційний дозвіл №08-22-70-НР, яким дозволено виготовлення вощини для бджільництва на потужностях компанії. Вощина виготовляється кваліфікованими спеціалістами у відповідності до вимог ДСТУ №7172:2010. Для виготовлення вощини використовується виключно чистий віск, який проходить весь процес знезараження. На протязі літа 2017 року вощина використовувалась на власній пасіці та пасіках наших клієнтів, від яких надходили тільки позитивні відгуки.

Ми не збираємось зупиняться на досягнутому, рухаємось вперед. На теперішній час для Вашої зручності доступний інтернет-магазин товарів для бджолярів на нашому сайті. Увесь асортимент інтернет-магазину представлений у виставковій залі, яка знаходиться в місті Запоріжжі.

Наші консультанти будуть завжди раді допомогти Вам та відповісти на всі Ваші запитання за телефонами: 066-622-28-81, 093-622-28-81, 098-622-28-81.

Замовити дзвінок

Введіть номер телефону та наш менеджер передзвонить вам протягом 15 хвилин .

Дякую за заявку!

Запит умов співпраці

Заповніть форму для отримання інформації про ціни та умови співпраці

* заповнення обов'язкове
Дякую за заявку!