Оплата та доставка

Способи оплати

Оплата готівкою

Сплатити за товар готівкою можливо при отриманні товара зі складу інтернет-магазину «Долина Меду», який знаходиться за адресою: місто Запоріжжя, проспект Соборний, 17. Самовивіз можливий у робочі дні з 8.30-17.00, після погодження наявності товару з нашими менеджерами.
Банківський переказ(VISA, MasterCard)

Можлива передплата банковскою картою Visa и MasterCard. Для оплати на карту «ПриватБанку» Вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами для отримання всієї необхідної інформації. Для цього подзвоніть по будь-якому з наших телефонів.

Доставка товара можлива тільки після підтвердження платежу.


Безготівковий розрахунок

Оплата по безготівковому розрахунку можлива у касі відділення будь-якого банку України або з рахунку Вашої фірми.

При безготівковій сплаті Вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами для отримання всієї необхідної інформації. Для цього передзвоніть за будь-яким з наших телефонів.

При безготівковому розрахунку, доставка замовлення можлива після зарахування коштів на наш поточний рахунок.


Післяплата

Оплата за товар безпосередньо при отриманні відправлення у відділенні транспортної компанії. В сумму післяплати входить: вартість товара, страховий збір, пересилання, а також комісія за послугу «післяплати» повернення коштів відправнику.

Способи доставки

Самовивіз

Самовивіз можливий зі складу інтернет-магазину «Долина Меду», який розташований за адресою: місто Запоріжжя, проспект Соборний, 17. Самовивіз можливий в рабочі дні з 8:30 до 17:00, після погодження замовлення з менеджером.

Оплата: готівковий та безготівковий розрахунок.Транспортні компанії:

  

«НОВАЯ ПОШТА»

Через відділення «Нової пошти» Ви можите отримати товар в любому населеному пункті України протягом 1-3 днів, після погодження замовлення з нашими менеджерами. Замовлення можливо буде забрати у відділенні «Нової Пошти» або замовити кур’єрську доставку.

Оплата:

- післяплата; - банківський переказ; - безготівковий розрахунок.


«ІН-ТАЙМ»:

Служба доставки «Ін-Тайм» здійснить доставку товару до любого міста України протягом 1-3 днів, після погодження замовлення з нашими менеджерами.

Оплата:

- післяплата; - банківський переказ; - безготівковий розрахунок.«ДЕЛІВЕРІ»:

Служба доставки «Делівері» надає транспортні та логістичні послуги на території України. Доставка здійснюється протягом 1-3 днів, після погодження з нашими менеджерами.

Оплата: (виключно)

- банківський переказ; - безготівковий розрахунок.БУДЬТЕ УВАЖНІ!

При отриманні відправлення (вантажу) в транспортній компанії, які здійснюють перевезення вантажів, обов’язково перевіряйте кількість місць, цілісність товару (вантажу), його зовнішній вигляд.


В разі пошкодження товару або його нестачі необхідно відмовитись від отримання товару та його сплати, а також скласти акт (претензію) і обов’язково повідомити нас за телефонами:


066-622-28-81

093-622-28-81

098-622-28-81


Замовити дзвінок

Введіть номер телефону та наш менеджер передзвонить вам протягом 15 хвилин .

Дякую за заявку!

Запит умов співпраці

Заповніть форму для отримання інформації про ціни та умови співпраці

* заповнення обов'язкове
Дякую за заявку!