• Вощина «Дадан»

Вощина «Дадан»

  • 190.00 грн
  • Модель: 1001
  • Наявність: Є в наявності

Вощина «Дадан»

Штучна вощіна- тонкі прямокутні воскові листи товщиною близько 1 мм, на яких розташовані стільники з друкованими на них донцями чарунок. Форма основ чарунок - правильної форми шестикутник. В процесі роботи бджоли додають віск, який виділяють самі, витягають і добудовують чарунки на аркушах вощини

Якість вощини характеризується однаковою просвічуваністю трьох ромбів, складових чарунок. Штучна вощина повинна бути міцною, з блискучою поверхнею, прозорою; каламутність її вказує, що вона виготовлена з воску, що містить емульговану воду; така вощина має знижену міцність. На поверхні стандартного аркуша вощини мають бути відсутні отвори, пробоїни в денцях чарунок, великі вм'ятини. Штучна вощина повинна бути виготовлена з чистого бджолиного воску вищих сортів і мати приємний восковий запах. Така вощина не буде деформуватися, витягатися або розриватися при постановці у вулик.


Отримують таку вощину шляхом нанесення конфігурації денця стільників на тонку воскову стрічку методом прокатування останньої на гравірувальних вальцях.

Для рамок 435 х 300 мм

Розмір 410 х 260 мм з допуском 2,0 мм

Число листів в кожному кг вощини 12-14

В пачці 5 кг (ціна вказана за 1 кг)

Зберігають в приміщенні без різких запахів на стелажах при температурі - 5 ° С + 30 "С, стандарт не допускає наявності вологи на поверхні кожного аркуша.

Написати

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Cхожі товари

Вощина «Рута»

Вощина «Рута»

Вощина «Рута»Штучна вощіна- тонкі прямокутні воскові листи т..

190.00 грн

Вощина магазинна

Вощина магазинна

Штучна вощіна- тонкі прямокутні воскові листи товщиною близь..

190.00 грн

Замовити дзвінок

Введіть номер телефону та наш менеджер передзвонить вам протягом 15 хвилин .

Дякую за заявку!